Džordana Butkutė: „Jei veidrodėlio paklausčiau kuriame savo gyvenimo etape buvau gražiausia, net neabejoju, jog pasakytų – DABAR.“

Viena ryškiausių Lietuvos pop kultūros ikonų visada buvo ir iki šiol daugeliui yra Džordana Butkutė. Daugiau nei trisdešimt penkerius metus aktyviai koncertuojanti  atlikėja šiemet švęs gražų jubiliejų, tačiau, kaip ji pati sako, veidrodis jai amžiaus neprimena. Lietuvos pop scenos karaliene tituluojama D. Butkutė  atvirai pasakoja/atskleidžia savo grožio, jaunatviškos išvaizdos ir žavesio  paslaptis.

Butkutė neslepia, kad gyventi gražiai yra menas ir tam reikia daug valios bei didelio noro. Tačiau ji šiandien, kaip niekada, jaučiasi rami ir pasitikinti savimi. “Sugebėjimo rūpintis savimi man niekada netrūko, tačiau dabar yra tas laikas, kai dėmesio sau skiriu dar daugiau. Grožis nėra vien fizinis kūnas, tai -mūsų savijauta, energija, mintys, darbai – viskas. Jaučiuosi, tarsi gėlės žiedas, kuris tikrai nesiruošia vysti”, – šypsosi žinoma moteris.

Po scenos karaliene tituluojamos atlikėjos atsakyma į klausimą,  kaip jai pavyko išsaugoti energiją ir tokią jaunatvišką išvaizdą,  tvirtas ir konkretus – reikia  mylėti save. “Svarbiausia – mūsų mintys. Pilnavertiškas žmogus visada bus gražus žmogus. Žmoguje, kaip ir dainoje viskas turi derėti  – muzika, žodžiai, atlikimas…  Dabar aš pati sau esu džiaugsmo šaltinis: artimieji mane myli, turiu žmonių ratą, kuriais galiu besąlygiškai pasitikėti. Džiaugiuosi, kad mano gerbėjai mane palaiko, nes tai mane daro ne tik gražią, bet ir turtingą pačiais gražiausiais jausmais”, – savo jaunatviškumo ir geros savijautos paslaptimis dalinosi žinoma moteris.

Butkutė neslepia, kad jos gyvenimevisko yra buvę,  tačiau šiandien ji jaučiasi laiminga ir džiaugiasi viskuo, ką turi. “Nėra žmogaus, kuris nesusidurtų su gyvenimo sunkumais, išbandymais, praradimais ar atradimais, tačiau svarbiausia –  rasti savyje valios atsistoti. O kai jau priimi sprendimą, atsiranda jėgų  ir pačiam keistis,  ir  iš savo aplinkos pašalinti tai,  kas nepatinka ir  neteikia džiaugsmo. Sunkiausiais  gyvenimo momentais man likimas visada atsiųsdavo gerus žmones, kurie padėdavo viską pakeisti, o kartais net kaip feniksui pakilti iš pelenų. Vienas iš tokių žmonių, stipriai prisidedančių prie mano geros savijautos ir pasitikėjimo  –  mano brangi gydytoja Ilona Sakalauskienė. Jos dėka veidrodis man neprimena mano metų, ir galiu jaustis taip, kaip jaučiausi būdama trisdešimties”, – atviravo D. Butkutė.

Atlikėja  sako, kad dabar ji kaip niekada  džiaugiasi atradusi auksinį santykį su savo branda ir atvaizdu veidrodyje.  “Medicina šiais laikais žmogui suteikia galimybes ne tik ilgiau gyventi, ji suteikia galimybę pristabdyti laiką ir pilnavertiškai jaustis savo kūne net ir būnant brandaus amžiaus. Rasti gydytoją dermatologą, kuriam tu nuoširdžiai rūpėtum yra labai sunku, o man labai pasisekė. Ilona  Sakalauskiene pasitikiu  ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip moterimi, drauge.  Su Ilona man labai paprasta – ji visada žino ko reikia mano odai, kad ji atrodytų puikiai”.

Savo amžiaus moterims atlikėja pataria  tiesiognenurašyti savęs per anksti. “Nesusitapatinkite su savo metais. Ir pradėkite viską nuo minčių, kurios įkvepia ir suteikia energijos veikti. Atraskite tai, kas teikia džiaugsmą,  malonius jausmus, pažadinkite savo moteriškumą. Viskas prasideda nuo mažų žingsnelių, juk net ir šypsena veidrodyje gali pažadinti prisnūdusią karalienę”.

Kaip ir D. Butkutė, taip ir gydytoja I. Sakalauskienė  sako, kad pradėti savimi rūpintis niekada nevėlu. “Gyvename tokiu laiku, kai turime begales priemonių pagerinti odos kokybę ir sušvelninti ar visai panaikinti raukšles. Kuo anksčiau apsilankysime pas dermatologą, tuo ilgiau  džiaugsimės jaunatviška oda.”

Gydytoja taip pat džiaugiasi draugyste su  D. Butkute ir žavisi ne tik jos jaunatviška energija, stiliaus pojūčiu, bet ir nuoseklumu bei lojalumu. “Kai ji pas mus apsilanko, visas kolektyvas užsikrečia gera nuotaika ir optimizmu. Toks žmogus niekada nepasens. Manau, kad Džordana reikli ne tik savo odai, bet ir viskam, kas ją supa, todėl tai, kad ji pasirinko mane, labai motyvuoja”, – sakė dermatologė.

Paklausus gydytojos, ką ji patartų moterims, kurios nori atrodyti taip, kaip D. Butkutė, ji tik šypteli, kad pirmiausia, reikėtų apsilankyti Butkutės koncertuose,  pasisemti geros nuotaikos bei optimizmo, o tada jau ieškoti tinkamų procedūrų. Pasak jos, svarbiausia ne procedūrų kiekis, o kokybė ir tai, kad kiekviena iš jų būtų atlikta tikslingai, atsižvelgiant į konkrečią problemą. “Procedūrų kiekis ir  vizitų skaičius priklauso nuo gyvenimo  būdo ir lūkesčių, finansinių galimybių. Kalbant ne tik apie Džordaną, bet ir apie bet kurią moterį, mėgstu įsijausti į žmogaus veido bruožus, stilių, pajausti jo charakterį, kad galėčiau pasiūlyti jam labiausiai tinkančias procedūras, atitinkančias jo lūkesčius, išryškinti tam tikrus bruožus. Na, o pradžia turėtų būti tada, kai jau ima kažkas erzinti, arba moteris viduje jaučiasi jaunesnė, nei mato save veidrodyje. Mano kabinete lankosi labai įvairaus amžiaus moterys  – vyriausiai pacientei 92 metai.

Skirtinguose amžiaus tarpsniuose vyrauja kitokios problemos, skiriasi pacienčių norai ir poreikiai.  Jaunesnio amžiaus klientėms pakanka odos kokybę gerinančių procedūrų, kurios veikia prevenciškai ir neleidžia odai anksčiau laiko pasenti. Tai gali būti ir trombocitais praturtintos plazmos, hialurono rūgšties, gintaro rūgšties, peptidų injekcijos. Jaunesniame amžiuje, kai kurias pacientes vargina bėrimai, kartais po jų likę randeliai, pigmentinės dėmės, todėl prireikia ir odos reljefą gerinančių procedūrų frakciniu lazeriu ar mikroadatine radiodažnio terapija. Vėliau ima ryškėti mimikos raukšlės, todėl pasitelkiamos botulino toksino injekcijos, kurios suteikia stulbinamai gerą efektą. Kai ima glebti audiniai dėl kaulinio audinio ir veido riebalų nykimo, pasitelkiamos injekcinių ir lazerinių procedūrų kombinacijos stipriausiam rezultatui išgauti.

Paklausus, kokią procedūrą rekomenduotų  visoms moterims, gydytoja sako, kad vienos, visoms tinkančios panacėjos nėra.  “Vienos išskirti negalėčiau, nes darau tik tai, kuo tikiu ir kas paremta pasaulinio lygio gydytojų patirtimi bei aukščiausiais saugumo standartais. Geriausią efektą dažniausiai duoda procedūrų kombinacija”.

Populiariausi straipsniai

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.