5 jaunystės taškų injekcijos Profhilo

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

Profhilo– tai unikalios technikos procedūra, dar vadinama 3D odos atjauninimo gydymu, nes suteikia gydomai zonai ne tik matomus pokyčius, tačiau ir stimuliuoja biologinius procesus – ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino sintezę. Procedūros metu atliekama tik 10 dūrių tam tikrose anatominėse vietose, suleidžiant labai didelės koncentracijos hialurono rūgštį. Oda tampa pridrėkinta, atstatomas jos elastingumas, tonusas. Galima atlikti veido, kaklo, dekolte, plaštakų srityse.

Greita, neskausminga procedūra

Tik 10 dūrių

Didelės koncentracijos hialurono rūgštis

Tinka visiems odos tipams

Ilgalaikis produkto poveikis

Kam tinkama ši procedūra?

Galima atlikti veido, kaklo, dekolte, plaštakų srityse. Tinka tiek brandžiai, tiek dar tik su pirmaisiais senėjimo požymiais susiduriančiai odai, nes veikia ne tik raukšles, bet kartu gerina ir išlaiko odos kokybę. Tinka visiems odos tipams: sausai, mišriai ar į aknę linkusiai odai

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvalona ir padengiama;
  3. Atliekamos injekcijos 10 anatominių taškų;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Kada matomas rezultatas?

Dėl unikalių  preparato savybių, audinių atkūrimas yra pasiekiamas vos po dviejų procedūrų, kurias rekomenduojama atlikti su mėnesio pertrauka ir, priklausomai nuo senėjimo lygio, galima pakartoti dar vieną papildomą procedūrą po dviejų mėnesių.Per 2-3 mėnesius preparatas visiškai absorbuojasi, susijungia su kolagenu, taip užtikrinamas ilgalaikis produkto poveikis.

 

Procedūros trukmė

Apie 30 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

5 jaunystės taškų injekcijos Profhilo (250 eur)

Atsiliepimų dar nėra.

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės PROFHILO preparatu.

Jauninantis, greitas, ilgalaikis rezultatas pavargusiai, elastingumą praradusiai odai arba prevencinė priemonė, siekiant palaikyti jauną, skaisčią ir sveiką odą.
Kokius rezultatus pastebėjo pacientė?

Po gydymo oda tapo:

✔️skaistesnė, 

✔️sumažėjo poros, 

✔️pigmentacija, 

✔️pacientė pajuto, jog žymiai padidėjo odos stangrumas, ✔️nebevargina sausumas,  

✔️odą mažiau beria.

Foto galerija

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.