“Radiesse™” – VIENINTELIS užpildas, kuris skatina natūralią kolageno gamybą

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

Tai stipri, saugi, nechirurginė raukšlių ir veido kontūrų korekcija, kurios efektas matomas iš karto, nes atkuriamas veido tūris, išlyginamos raukšlės, gilesnės klostės. Didžiausias šios procedūros privalumas – oda pastebimai tampa jaunatviškesnė, sumažėja raukšlės, atsistato veido ovalas, tačiau veido bruožai nepasikeičia. “Radiesse™” – VIENINTELIS užpildas, kuris skatina natūralią kolageno gamybą.

Tai unikali estetinės medicinos procedūra, pritaikanti du efektyvius metodus veidui atjauninti: odos patempimą ir biostimuliavimą. Procedūros metu vos keliais dūriais išlyginamos raukšlės, o oda aprūpinama stimuliuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno ir elastino sintezę. Procedūros metu naudojamos kaniulės, todėl mėlynių rizika –minimali. Efektas pastebimas iškart po procedūros, o rezultatu galite džiaugtis iki 1.5 metų.

Efektas matomas iš karto

Panaikinamos arba gerokai sumažinamos raukšlės

Veidas atrodys sveikai švytintis, stangresnis

 Produktas yra 100% natūralus

Poveikis iki 24 mėn.

Kam tinkama ši procedūra?

Geriausiai tinka į ketvirtą ar penktą dešimtį įžengusiems, kol dar nėra ryškaus odos pertekliaus. Jei efektas nepakankamas, po 2-3 mėnesių procedūrą galima kartoti. Rezultatas išlieka 18–24 mėnesius.

1️⃣ užpildas akimirksniu užpildo ir išlygina raukšles, 

2️⃣ stimuliuoja kolageno gamybą ir taip padeda odai atsinaujinti. 

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir paruošiama injekcijoms;
  3. Atliekamos injekcijos anatominėse zonose;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Kada matomas rezultatas?

Poveikio trukmė individuali dėl to, kad produktas yra 100% natūralus. Daugeliui žmonių efektas išlieka iki 18 mėnesių. Didžiausias šio preparato unikalumas – raukšlės negrįžta į senesnę padėtį, jos tampa lygesnės ir mažesnės, galima stebėti, kaip keičiasi odos būklė. 

Procedūros trukmė

Apie 60 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Biostimuliacija Radiesse stipri odos atjauninimo procedūra (500 eur)

Virš 40 metų – tačiau ODA KAIP JAUNYSTĖJE!

Foto galerija

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.