Biorevitalizacija su “Ejal40” – inovatyvia hialurono rūgštimi

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

4 PRIEŽASTYS, SKATINANČIOS PASIRINKTI PREPARATĄ „EJAL40”

1. EJAL40 yra naujausios kartos vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis, skirta tarpląstelinės matricos (ECM) bazinės struktūros atkūrimui, kad į naujų skaidulų regeneracinius procesus įjungtos ląstelės vėl galėtų užmegzti natūralius funkcinius ryšius. 

2. EJAL40 preparatas dėl savo puikaus veiksmingumo geba restruktūrizuoti ir sustiprinti tarpląstelinę matricą ir revitalizuoti dėl senėjimo procesų ar saulės poveikio išsausėjusią bei pažeistą odą.

3. Preparatas EJAL40 padidina fibroblastų biosintezės našumą, skatindamas optimalios fiziologinės aplinkos atsinaujinimą, sustiprindamas ląstelių veiklą, aprūpinimą drėgme, o taip pat ir kalogeno, elastino bei hialurono rūgšties sintezę.

4. EJAL40 preparatas yra inovatyvi hialurono rūgštis, kurios koncentracija yra 40mg/2ml fiziologiniame, steriliame, biologiškai skaidžiame ir izotoniniame buferiniame tirpale. Iš anksto užpildytame švirkšte yra 2,0 ml sterilizuoto gelio.

aukšta hialurono rūgšties koncentracija (40mg/2ml)

optimalios hialurono rūgšties molekulinė masė (1200-1800kDA).

2ml, vienu metu galima tvarkyti 2 zonas

aukšti pacientų ir gydytojų pasitenkinimo rodikliai

4 TAŠKŲ BIOREVITALIZACIJA

Kam tinkama?

Preparatas EJAL40 ypač tinka esant odos suglebimui, raukšlėms, sumažėjusiam tonusui ir elastingumui, o taip pat prieš odos užpildus.

Kas yra 4 TAŠKŲ BIOREVITALIZACIJA?

Dažniausiai injekcijos atliekamos į 2 zonas. Rekomenduojame preparato EJAL40 suleidimjui taikyti inovatyvią 4 taškų biorevitalizacijos techniką. 4 BRP – 4 biorevitalizacijos technika – leis Jums naudoti po 0,25ml injekcijoms su 30G adata abejose veido pusėse suleidžiant tik 4 taškuose, iki minimumo sumažinant kraujo nutekėjimo riziką ir optimizuojant veiksmingumą dėl itin homogeniškos ir skystos hialurono rūgšties injekcijos. Rekomenduojama šią techniką taikyti, vadovaujantis pateiktu protokolu.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir paruošiama injekcijoms;
  3. Atliekamos injekcijos anatominėse zonose;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
AMŽINO GROŽIO LINK

EJAL40 biorevitalizuojamasis gelis yra dar vienas žingsnis šia kryptimi: jis atkuria fiziologines odos funkcijas ir pagerina jos kompaktiškumą, restruktūzuodamas tarpląstelinę matricą per fibroblastų veiklos stimuliavimą ir naujų kolageno bei elastino skaidulų formavimąsi. Senėjančios odos atstatymo procesas yra labai sudėtingas biocheminis dinaminis reiškinys, kuris buvo tyrinėjamas kelis pastaruosius dešimtmečius, ir tų studijų metu buvo patvirtintas sėkmingas pagrindinio tarpląstelinės matricos elemento hialurono rūgšties taikymo efektyvumas, sukuriančios optimalią mikroaplinką ir gebančios stimuliuoti fibroblastų, endotelio ląstelių ir keratinocitų dauginimąsi bei migraciją ir neoangiogenezę. Odos būklė ir išvaizda yra pagrindinis senėjimo rodiklis, viena pagrindinių savybių yra tarpląstelinės matricos (ECM) ir kolageno skaidulų fragmentacija. Iš tikrųjų kolageno fragmentacija yra atsakinga už odos struktūrinio vientisumo praradimą ir fibroblastų funkcijų suprastėjimą. Hialurono rūgšties injekcijos, stimuliuojančios naujo kolageno gamybą, ženkliai pagerina senėjančios odos išvaizdą bei būklę. Preparatas EJAL40 atstato hialurono rūgšties (HR) lygį, užkirsdamas kelią natūraliam jo mažėjimui dėl senėjimo procesų, todėl puikiai tinka odos atnaujinimo, fotosenėjimo prevencijos, strijų mažinimo procedūroms, o taip pat injekcijoms prieš odos užpildus. 

Procedūros trukmė

Apie 30 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Biorevitalizacijos procedūra su „Ejal40” hialuronu rūgštimi  (249 eur)

Virš 40 metų – tačiau ODA KAIP JAUNYSTĖJE!

Foto galerija

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.