PRP terapija (plazmoliftingas)

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapijos metu naudojami nuosavi paciento kraujo kūneliai – trombocitai, kurių natūrali funkcija – stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas iš jo išgaunant plazmą su ženkliai didesne trombocitų koncentracija, nei kraujyje. Paruošta naudojimui plazma su trombocitais mikroinjekcijomis suleidžiama į problemines odos sritis. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atnaujina ląsteles, skatina elastino bei kolageno skaidulų sintezę, gerina audinių kraujotaką ir greitina medžiagų apykaitą.

Greita, neskausminga procedūra

Saugu ir itin efektyvu

Trombocitais praturtinta plazma

Tinkama kiekvienam

Nesukelia alerginių reakcijų

Kam tinkama ši procedūra?

Tai itin saugi, efektyvi ir natūrali procedūra, tinkama įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, norint veiksmingai pagerinti odos būklę, sumažinti ar panaikinti pigmentines dėmes, smulkias raukšleles, randus, gydyti po aknės likusius odos pakitimus, paspartinti žazdų gijimą.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Paimamas kraujas, centrifūguojamas, atskiriama kraujo plazma
  3. Atliekamos injekcijos probleminėse zonose;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Koks gydymo kursas?

Gydymo kursas yra 3–4 procedūros, atliekant 1 procedūrą per mėnesį.

 

Procedūros trukmė: apie 40 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

PRP terapija- plazmoliftingas (220 eur)

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.