Lūpų formos ir apimties korekcija hialurono rūgšties užpildais

Svajonių lūpos - čia ir dabar!

Apie procedūrą

30 minučių trukmės procedūra, kurios metu natūraliai paryškinamas lūpų kontūras, pakoreguojama asimetrija, pakeliami kampučiai, panaikinami įvairūs anatominiai netobulumai, randeliai. Hialurono rūgšties užpildai gausiai sudrėkina audinius, todėl išnyksta lūpų sausumas ir šerpetojimas. Lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildu – tai saugus ir patikimas būdas, siekiant atjauninti lūpas, suteikti joms daugiau drėgmės, išraiškingesnę formą, pridėti putlumo bei tūrio. Ši procedūra padeda sumažinti ar panaikinti atsiradusias raukšles ne tik lūpų paviršiuje, bet ir aplink jas.

Lūpų augmentacijos procedūra susideda iš keleto elementų, kurie lemia galutinį rezultatą, tai – esama būklė, organizmo ir preparato sąveika, leidimo technika, sunaudoto produkto kiekis, gydytojo patirtis, rekomendacijų laikymasis po procedūros.

Greita, minimaliai skausminga procedūra

Išnyksta lūpų sausumas ir šerpetojimas

Koreguojamas lūpų tūris, forma ar simetrija

Lūpos atjauninamos, panaikinamos raukšlelės

Poveikis iki 24 mėn.

Kam tinkama ši procedūra?

Jeigu turite plonas ar asimetriškas lūpas, atliekant hialurono injekcijas, jas galima pakoreguoti. Užpildai taip pat leidžia suteikti lūpoms daugiau apimties.

Jaunos merginos dažniausiai nori putlesnių, minkštų ir išraiškingų lūpų, pakoreguoti asimetriją, kontūro nelygumus, sumažinti lūpų sausumą, šerpetojimą. Vyresnės dažniausiai nedrįsta pasakyti apie norimas putlesnes lūpas, pageidauja natūralių, jauniau atrodančių. Vyresnėms moterims – su amžiumi lūpos siaurėja dėl burnos raumens veiklos, taigi tokiu atveju saikingai papildytos lūpos grąžina proporcijas, vizualiai jaunina veidą, lūpų dažai nesubėga, ilgiau išlieka.

Jeigu ir Jūs pageidaujate suteikti lūpoms daugiau drėgmės, išlyginti smulkias raukšleles, atpalaiduoti įtampą aplink lūpas ir išspręsti kitas estetines problemas, susisiekite, atsakysime į visus Jūsų klausimus, padėsime įgyvendinti svajones.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir paruošiama injekcijoms;
  3. Atliekamos injekcijos anatominėse zonose;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Kada matomas rezultatas?

Efektas pastebimas iškart, tačiau galutinis vaizdas išryškėja per savaitę, o poveikis išlieka apie 1–2 metus.

Procedūros trukmė

Apie 30 min.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Gydytojo pasirinkimas – tiesiogiai įtakoja kokias lūpas turėsite, jei pasiryžote jų korekcijai. Profesionalumas slypi anatomijos, medicinių žinių išmanyme, estetikos pojūtyje, tinkamų, sertifikuotų preparatų parinkime ir idealių dozių skyrime.  Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Lūpų formos ir apimties korekcija hialurono rūgšties užpildais (250–300 eur)

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės hialurono rūgšties preparatu.

Gražus, natūralus rezultatas išlieka iki 2 metų.
Svarbu žinoti:

Galite norėti tam tikros konkrečios formos ar madingų lūpų, bet labai svarbu suvokti, kad tas formas, kurias matome pas kitus žmones ir mums tai atrodo gražu – gali Jums netikti. Tobulai atrodo lūpos, kurios harmoningai dera veide su visais bruožais ir sukuria bendrą vaizdą.

Procedūra saugi, nes yra atliekama kvalifikuotų ir licencijuotų gydytojų dermatologių, kurios turi didelę patirtį!

Foto galerija

Video galerija

Gydytoja pasakoja apie lūpų korekciją hialuronu

Gydytoja pasakoja apie redermalizacijos procedūrą

SANTJE klinikoje konsultuoja plastikos chirurgas Mantas Sakalauskas

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.