Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija

Pirmas žingsnis link pokyčių

Apie konsultaciją

Konsultacijos metu yra aptariami įvairūs su paciento problema susiję klausimai. Jeigu problemai spręsti yra rekomenduojama operacija –aptariamos galimos komplikacijos, rezultatai, operacijos eiga bei pooperacinis gijimas, taip pat, bus parodytos pavyzdinės „prieš“ir„po“operacijos nuotraukos.

Kombinuotų plastinių operacijų ekspertas

Daugiau nei 10 metų patirtis

Puikūs pacientų rezultatai ir atsiliepimai

Dėmesys ir malonus bendravimas

Puikios sąlygos

„Ne kartą įvairiuose interviu ir savo socialinėje erdvėje minėjau, kad labiausiai man patinka didelės, kompleksinės kūno operacijos, kurios dažnai nėra paprastos, kurioms reikia kruopštaus pasiruošimo. Būtent tokias operacijas ir atlieku dažniausiai, nes pacientai po sėkmingų rezultatų mane rekomenduoja savo draugams, pažįstamiems, kurie matydami artimųjų puikius pokyčius lengviau ryžtasi saviesiems” – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Mantas Sakalauskas

Ko galima tikėtis atėjus į konsultaciją dėl operacijos? Kaip sudėliojamas planas, kas bus atliekama operacijos metu?

Visų pirma, stengiuosi įsiklausyti į pacientės išsakomas problemas ir norus. Pagal tai parenkamas operacijos tipas ir jos apimtis. Reikia adekvačiai įvertinti probleminių sričių būklę ir būtinai išsamiai nupasakoti, parodyti realistišką rezultatą, galimą esamu atveju. Aišku, svarbu atsižvelgti į pacientės sveikatos būklę, žalingus įpročius, mat tai tikrai gali nulemti didesnę komplikacijų riziką bei prastesnį rezultatą. Norint kuo geresnio rezultato bei mažesnės komplikacijų rizikos, kūno masės indeksas neturėtų viršyti 27. Kitu atveju, rekomenduojama numesti svorio. Kaip ir prieš kiekvieną planinę operaciją, kraujo tyrimo rodikliai turi atitikti normas. Jei, pavyzdžiui, hemoglobino rodmuo nesiekia normos, reikia vartoti geležies papildų.

Pasitenkinimas savimi, savo gyvenimu, žmogui suteikia ypatingos energijos, ką paprastai aplinkiniai vadina žydėjimu. Paverskite  savo silpnybes – stiprybėmis!

Kaina

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija (80 eur)

Foto galerija

Gydytojai

Mantas Sakalauskas

Gyd. Plastikos chirurgas

Esu plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas. Man svarbu preciziškai užsibrėžtas tikslas, aiškus rezultatas ir savimi patenkinti klientai. Noriu, kad žmonės suteiktų sau šansą būti laimingi ne rytoj, ne po metų, o šiandien, kad pildytų savo svajones, atsikratytų persekiojančių kompleksų ar traumų pasekmių, išdrįstų užsukti konsultacijai, nuo kurios prasideda kasdienybę keičiantys sprendimai.

Mano išsilavinimas, mokslinė veikla

  • 2005–2011 Medicinos magistro studijos, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas;
  • 2010–2011 Internatūra Jonavos ligoninėje, Medicinos gydytojo kvalifikacija;
  • 2011–2016 Rezidentūra LSMU KK Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo kvalifikacija;
  • 2016–iki dabar Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas;
  • Narystė Lietuvos ir Europos žaizdų gydymo asociacijose.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.