Seborėjinės keratozės šalinimas

Grožio formulė – lazerinė ir aparatinė dermatologija

Apie procedūrą

Odos darinių šalinimas –procedūros chirurginiu Fraxis anglies dioksido lazeriu. Odos darinių šalinimas lazeriu –tai puiki galimybė saugiai ir greitai atsikratyti varginančių, dažnai kliūnančių, traumuojamų odos darinių. Pirmiausia kūno odos dariniai įvertinami gydytojo dermatologo, naudojant dermatoskopą, ir tik įsitikinus, kad darinys neturi piktybiškumo požymių, jis pašalinamas chirurginio lazerio pagalba. Procedūra yra minimaliai skausminga, kadangi jos atlikimui naudojama anestezija. Procedūros metu visa lazerio energija sukoncentruojama į šalinamą odos darinį. Jame lazerio šviesos energija virsta šiluma, kuri išgarina ląstelėse esantį vandenį, ko pasekoje darinys pašalinamas, o aplinkinė oda lieka nepažeista. Po procedūros, buvusio darinio vietoje susiformuoja šašelis, kuris išlieka apie 1–2 savaites.

Stipraus poveikio procedūra

Natūraliai odą regeneruojanti procedūra

Naikina randus, strijas, lygina raukšles, gerina odos tonusą, spalvą

Tinkama kiekvienam

Ilgalaikis poveikis

Kam tinkama ši procedūra?

Frakcinio abliatyvaus CO2 lazerio Fraxis procedūros metu oda pažeidžiama mikrostulpeliais, paliekant aplinkinę odą sveiką. Odos regeneracija vyksta iš pažeistų sričių, stipriai sužadinama kolageno gamybą. Frakcinio lazerio pagalba gydomos smulkios ir gilios raukšlės, odos spalvos netolygumai, dariniai, aknės randeliai, įvairių tipų strijos, išsiplėtusios poros, suglebusi oda. Procedūrą galima atlikti veido, kaklo, dekoltė, plaštakų odoje. Jau po pirmos procedūros galite turėti skaisčią, žymiai jaunatviškiau atrodančią odą.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir padengiama anestetiniu kremu;
  3. Atliekama procedūra su frakciniu CO2 lazeriu;
Kada matomas rezultatas?

Odos paviršiaus gijimas užtrunka 5–7 dienas, tačiau biologiniai procesai gilesniame odos sluoksnyje, tokie kaip kolageno gamyba, trunka keletą mėnesių, todėl po procedūros odos būklė nuolat gerėja. Po procedūros svarbiausia vengti tiesioginių saulės spindulių 4–8 savaites, gydytas vietas tepti apsauginiu kremu nuo saulės su apsaugos faktoriumi SPF50, bei odos barjerui atkurti –naudoti gydytojo rekomenduotas maitinančiais odos priežiūros priemones. Po vienos odos atjauninimo procedūros pasiekiami pokyčiai –oda atgaivinama, atstatomas odos paviršiaus lygumas, pigmentinių dėmelių pašviesėjimas, odos spalvos suvienodėjimas, atjauninama saulės pažeista oda, oda atrodo stangresnė ir jaunesnė. Jei gydome gilias raukšles, ryškias pigmentines dėmes, strijas, randus po aknės, nudegimų ar traumų, gali prireikti 3–5 procedūrų.

Procedūros trukmė

Apie 40 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Seborėjinės keratozės šalinimas (nuo 40 eur)

Procedūra atliekama su naujausios kartos FRAXIS CO2 lazeriu

Taigi, tai – jauninantis, greitas, ilgalaikis rezultatas pavargusiai, elastingumą praradusiai odai arba prevencinė priemonė, siekiant palaikyti jauną, skaisčią ir sveiką odą.

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.