Randų šalinimas frakciniu lazeriu

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

Aukso standartu randų gydyme laikomos frakcinio lazerio procedūros –pažeistoje odoje lazerio spinduliu atliekami tūkstančiai mikrostulpelių, nušlifuojamas viršutinis ir dalis apatinio odos sluoksnio, tai paskatina naujų ląstelių formavimąsi, odos atsinaujinimą, užvedama naujo kolageno sintezė bei remodeliacija, gerinama pažeistos odos kraujotaka, todėl lygėja jo paviršius ir sumažėja spalvos netolygumas. Procedūros metu gali būti gydomi randai, atsiradę po traumų, nudegimų, aknės ar operacijų. Po šios procedūros gijimas užtrunka 4–7 dienas. Nors randas bus ženkliai mažiau matomas jau po pirmos procedūros, rekomenduojamas 3–6 procedūrų kursas.

Stipraus poveikio

Natūraliai odą regeneruojanti procedūra

Efektyviai naikina randus, strijas

Tinka bet kokiai odai

Akivaizdūs ilgalaikiai rezultatai

Kam tinkama ši procedūra?

Moterys, kurios išbandė frakcinį lazerį, dažnai šią procedūrą lygina su plastinės operacijos efektu ir ją kartoja kiekvieną šaltąjį sezoną, nes tai yra labai veiksminga, akivaizdžius rezultatus duodanti ir bet kokiai odai tinkanti procedūra.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir padengiama anestetiniu kremu;
  3.  Atliekama procedūra su frakciniu CO2 lazeriu
Kada matomas rezultatas?

Odos paviršiaus gijimas užtrunka 5–7 dienas, tačiau biologiniai procesai gilesniame odos sluoksnyje, tokie kaip kolageno gamyba, trunka keletą mėnesių, todėl po procedūros odos būklė nuolat gerėja. Po procedūros svarbiausia vengti tiesioginių saulės spindulių 4–8 savaites, gydytas vietas tepti apsauginiu kremu nuo saulės su apsaugos faktoriumi SPF50, bei odos barjerui atkurti –naudoti gydytojo rekomenduotas maitinančiais odos priežiūros priemones. Po vienos odos atjauninimo procedūros pasiekiami pokyčiai –oda atgaivinama, atstatomas odos paviršiaus lygumas, pigmentinių dėmelių pašviesėjimas, odos spalvos suvienodėjimas, atjauninama saulės pažeista oda, oda atrodo stangresnė ir jaunesnė. Jei gydome gilias raukšles, ryškias pigmentines dėmes, strijas, randus po aknės, nudegimų ar traumų, gali prireikti 3–5 procedūrų.

Procedūros trukmė

Apie 60 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Randų šalinimas frakciniu lazeriu (1 kv. cm 50 eur)

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.