Biorevitalizacija

LENGVAS BŪDAS ATJAUNĖTI!

Apie procedūrą

Organizme hialurono rūgštis sintetinama natūraliai, tačiau bėgant metams, veikiant aplinkos veiksniams, stresui –jos kiekis odoje ima mažėti. Biorevitalizacija –tai procedūra, kurios metu nestabilizuota hialurono rūgštis papulėmis injekuojama į paviršinius odos sluoksnius. Odoje atstatomas hialurono rūgšties balansas, išnyksta odos sausumas, pagerėja tonusas ir elastingumas, sumažėja smulkios raukšlės. Ši procedūra labai tinkama senėjimo profilaktikai, norint užkirsti kelią pirmųjų raukšlių atsiradimui, taip pat norint paruošti odą atostogoms ar atvirkščiai –atgaivinti saulės spindulių nualintą, pigmentacijos paveiktą odą.

Rekomenduojamos 3–4 procedūros kas 2–4 savaites.

Greita, neskausminga procedūra

Atstatomas hialurono rūgšties balansas

Veidas atrodys sveikai švytintis, stangresnis

Tinkama kiekvienam

Senėjimo profilaktikai

Kam tinkama ši procedūra?

Ši procedūra labai tinkama senėjimo profilaktikai, norint užkirsti kelią pirmųjų raukšlių atsiradimui, taip pat norint paruošti odą atostogoms ar atvirkščiai –atgaivinti saulės spindulių nualintą, pigmentacijos paveiktą odą.

Procedūros eiga:
 1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
 2. Oda švelniai nuvaloma ir paruošiama injekcijoms;
 3. Atliekamos injekcijos mikro adatėlėmis;
 4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Kada matomas rezultatas?

Efektas stebimas jau 3–4 parą po procedūros, o galutinis rezultatas jaučiamas  po 2 savaičių.

Procedūros trukmė

Apie 30 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Biorevitalizacija (160 – 240 eur)

Prieš/po nuotraukos

Atsiliepimų dar nėra.

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės veikliųjų preparatų mišiniu (vitaminų, mikroelementų, aktyviųjų peptidų, antioksidantų kokteiliai

Tik tinkamai gydytojo profesionalo atlikta procedūra duos norimą efektą.
Kada verta atlikti šią procedūrą?

Biorevitalizaciją galima atlikti tada, kai yra poreikis, nes nėra amžiaus limito. Ištyrus ir įvertinus odą, pagal ekspertų rekomendacijas parengiamas procedūrų ciklas. Tačiau norint išvengti odos senėjimo mezoterapijos pagalba, rekomenduojama pradėti nuo 25 metų. Prieš šią procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu, kuris, įvertinęs Jūsų odos būklę, galės paskirti gydymo kursą.

Foto galerija

Gydytojai

Kristina Čepkauskaitė

Kosmetologė

Kosmetologė Kristinos Čepkauskaitės darbo sritys: kosmetologinės procedūros veido odai.

Patirtis nuo 2015 m.
7 metai grožio procedūrų ir konsultacijų

 • Visada stengiuosi tobulėti, kaupti informaciją mokymuose, seminaruose, moksliniuose straipsniuose;
 • Turiu patirties dirbant su maisto papildais, įvairių populiarų gamintojų kosmetikos priemonėmis, nuolat gilinu žinias apie produktų sudedamąsias dalis, veikimo principus, suderinamumą;
 • Esu įsitikinusi, kad turint odos problemų, neužtenka patepti kremu, jog viskas susitvarkytų. Priežiūra yra labai svarbi odos puoselėjimo dalis, tačiau esu sukaupusi žinių, kaip atsirinkti priemones ir nepasimesti didelėje paklausoje;
 • Taip pat man labai svarbu, jog kiekvienas klientas jaustųsi jaukiai, patogiai, todėl stengiuosi, jog vizitas būtų ne tik efektyvus pagerinti odos būklei, bet ir kiek įmanoma malonus ir atpalaiduojantis.

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

 • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
 • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
 • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
 • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.