Dr. Cyj užpildas plaukams

Gražūs ir sveiki plaukai - misija įmanoma

Apie procedūrą

Tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, ne tik stabdantis plaukų slinkimą, tačiau ir stiprinantis juos. Sudėtyje yra 7 peptidų kompleksas ir hialurono rūgštis, koenzimai, mineralai, vitaminai ir kitos aktyvios medžiagos. Dėl patentuotos prailginto poveikio technologijos veikliosios medžiagos palaipsniui patenka į galvos odą ir aktyviai stimuliuoja galvos odos gyvybines funkcijas bei plaukų struktūras. Tinka tiek moterims, tiek vyrams norint pagerinti plaukų būklę, siekiant paskatinti greitesnį plaukų augimą bei padidinti jų apimtį, esant plaukų slinkimui, retėjimui, genetinės (androgenetinės) alopecijos gydymui.

Stipresni, ilgesni, storesni plaukai

Gerina galvos odos kraujo cirkuliaciją

Pratęsia plaukų gyvavimo fazę

Tinkama kiekvienam

Ilgas poveikis atlikus kursą

Kam tinkama ši procedūra?

Ši priemonė itin tinkama vyrams ir moterims, norintiems sustiprinti plaukus, sustabdyti slinkimą.

Dr. Cyj preparato sudėtis:
 1. „Deca peptide 18” – stimuliuoja folikulų embrioninių ląstelių naujo sluoksnio formavimąsi;
 2. 0,7% retikulinė hialurono rūgštis – intensyviai drėkina plauko folikulą, stimuliuoja fibroblastus, veikia kaip antioksidantinė apsauga. Ši hialurono rūgštis yra ypatinga tuo, kad inovatyvaus gamybos proceso metu yra išsaugoma hialurono rūgšties kokybė:
 3. „Oligo peptide 54” – sustabdo plaukų slinkimą, pratęsia anageninę (pirmąją) plaukų augimo fazę;
 4. „Deca peptide 10” – maitina galvos odą bei plaukų šaknis;
 5. „Octa peptide 2” – apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, žalingų UV spindulių, kitų kenksmingų išorės veiksnių, sukeliančių plaukų folikulų ląstelių žūtį;
 6. „Octa peptide 11” – stimuliuoja naujo kolageno gamybą;
 7. „Oligo peptide 71” – slopina plaukų depigmentaciją (žilimą).
Kada matomas rezultatas?

Įprastai atliekamas 4 procedūrų kursas – po 1-ą procedūrą kas 2-4 savaites. Gydymo kurso trukmė yra individuali. Tikslų procedūrų skaičių rekomenduos gydytojas dermatologas, įvertinęs Jūsų plaukų ir odos būklę.Pirmi rezultatai paprastai išryškėja po 2 savaičių atlikus 4-ą procedūrą.

 

Procedūros trukmė

Apie 30 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Dr. Cyj užpildas plaukams (190 eur)

Foto galerija

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

 • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
 • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
 • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
 • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.