Secret RF su PRP terapija

Grožio formulė – lazerinė ir aparatinė dermatologija

allowfullscreen=”allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

Apie procedūrą

Unikali, didelio intensyvumo radijo dažnio ir mikroadatėlių sistema, kuriai veikiant giluminiuose odos sluoksniuose yra suaktyvinamas kolageno bei elastino atsinaujinimas. Procedūros metu derinamos dvi pažangios technologijos: mažytėmis adatėlėmis odoje sukuriami kanalai, o pro juos į konkrečias sritis nukreipiama radijo dažnio energija. Taip yra perduodama šilumos energija, kuri skatina audinių atsinaujinimą trijuose skirtinguose odos sluoksniuose. Secret RF procedūra skirta siekiant nechirurgiškai atjauninti odą, paryškinti veido kontūrus, šalinti raukšles, koreguoti išsiplėtusias poras, randus po spuogų, strijas, naikinti pigmentines dėmes. Atliekama veido, kaklo, dekolte, plaštakų odai.

Stiprus atjauninimo efektas, kurį papildomai sustiprina PRP terapija

Skatina natūralius atsinaujinimo procesus odoje

Nėra ilgo gijimo laikotarpio

Rezultatai matomi iš karto

Sprendžia daug odos problemų

Kam tinkama ši procedūra?

SECRET RF – saugi ir efektyvi ir greita procedūra, tinkama bet kokiam odos tipui. Įprastai reikalingos 2–3 procedūros kas 4–6 savaites. Po procedūros oda greitai atsistato, nėra ilgo gijimo laikotarpio. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Procedūrą „Secret RF“ galima atlikti nuo 25 metų.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, odos būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir padengiama anestetiniu kremu;
  3. Atliekama procedūra su Secret RF lazeriu;
  4. Oda padengiame PRP trombocitų plazma;
  5. Po procedūros oda kelias valandas bus paraudusi;
Kada matomas rezultatas?

Procedūros rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, tačiau geriausiam efektui įprastai reikalingos 2–3 procedūros kas 4–6 savaites. Į įprastas kasdienes veiklas galima grįžti jau sekančią dieną po procedūros. Rezultatai išlieka iki 1,5 metų.

Procedūros trukmė

Apie 40 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. Dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Secret RF su PRP terapija (nuo 390 eur)

Foto galerija

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.