Padidėjusio prakaitavimo gydymas

Apie procedūrą

Padidėjęs prakaitavimas – dažna ir varginanti problema, kurios atsikratyti įmanoma vos per kelias minutes! Šios problemos sprendimui naudojamas botulino toksinas, stabdoma prakaito liaukų inervacija ir slopinamas neuromediatoriaus acetilcholino išsiskyrimas. To pasekoje, galime pilnai kontroliuoti nemalonius prakaitavimo sukeliamus pojūčius. Po injekcijos, net ir patiriant stresines situacijas, prakaitas neišsiskiria arba jo išsiskiria gerokai mažiau. Injekcijos gali būti atliekamos pažastų, delnų ar padų srityse. Gydant padidėjusį prakaitavimą botulino toksinas leidžiamas į odą, nedarant jokio poveikio raumenims.

Greita, neskausminga procedūra

Saugu ir itin efektyvu

Prakaitas neišsiskiria arba jo išsiskiria gerokai mažiau

Tinkama pažastų, delnų ar padų srityse

Poveikis iki 9 mėn.

Kam tinkama ši procedūra?

Esant padidėjusiam prakaitavimui pažastų, padų bei delnų srityse.

Procedūros eiga:
  1. Gydytojo konsultacija, būklės įvertinimas;
  2. Oda švelniai nuvaloma ir padengiama anestetiniu kremu;
  3. Atliekamos injekcijos probleminėse zonose;
  4. Po procedūros injekcijų vietos gali būti nežymiai, laikinai paraudusios;
Kada matomas rezultatas?

Efektas stebimas jau 3–4 parą po procedūros, o galutinis rezultatas jaučiamas po 2 savaičių. Šios procedūros poveikis išlieka 6–9 mėn.

Procedūros trukmė

Apie 40 minučių.

Daugiau informacijos pateiks gydytojas. Užsiregistruokite jau DABAR!

Kadangi kiekvienas žmogaus unikalus, geriausia yra kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris įvertins Jūsų situaciją ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas, kas Jums labiau tinkama siekiant vienokių ar kitokių tikslų. Rašykite, gyd. dermatologė Barbora Nekrošienė ir gyd. dermatologė Ilona Sakalauskienė mielai pakonsultuos.

Procedūros kaina

Padidėjusio prakaitavimo gydymas (300 eur)

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės botulino toksino preparatu.

Tik tinkamai gydytojo profesionalo suleistas botulino toksinas užtikrina procedūros saugumą ir veiksmingumą.
Kas yra BOTULINO TOKSINAS?

Botulino toksinas – tai baltymas, išgaunamas iš Clostridium botulinum bakterijos. Jis neleidžia nerviniam impulsui patekti į raumenį ir šiam susitraukti. Botulino toksino injekcijos yra bene populiariausios estetinėje medicinoje ir naudojamos koreguojant mimikos raukšles tarpuakio, kaktos, akių kampų, nosies srityse, norint paslėpti išryškėjusias smakro duobutes, ant kaklo atsiradusias vertikalias stygas, taip pat – gydyti bruksizmą (hipertrofinius kramtomuosius raumenis), dantenas plačiai atidengiančią šypseną, nusvirusius lūpų kampučius ar padidėjusį prakaitavimą.

Gydytojai

Barbora Nekrošienė

Gyd. Dermatovenerologė

Noriu, kad užsukę į „Santje“ pirmiausiai jaustumėtės patogiai ir jaukiai, man svarbu išpildyti Jūsų lūkesčius bei padėti išspręsti su Jūsų oda susijusius klausimus. Jei grožis yra laimės pažadas, noriu prisidėti prie šio pažado išsipildymo.

Išsilavinimas:

2015 m. LSMU įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija;

2021 m. LSMU baigta dermatovenerologijos rezidentūra, įgyta gyd. dermatovenerologo profesinė kvalifikacija.

Publikacijos ir pranešimai:

Pristatytos ir publikuotos mokslinės tezės bei pranešimai tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose, konferencijose aknės, odos raudonosios vilkligės, odos grybelinės infekcijos gydymo temomis.

Narystė organizacijose:

  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijos (KKDVD) narė
  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) narė
  • Europos dermatologų ir venerologų akademijos (EADV) narė
  • Tarptautinės dermatoskopijos draugijos (IDS) narė

Nuolat tobulinuosi nacionalinėse konferencijose bei tarpatutiniuose kongresuose, tokiuose kaip EADV, IMCAS ir kt., dalyvauju estetinių dermatologinių procedūrų ir hialurono r. užpildų, injekcinių procedūrų mokymuose, vedamuose tarptautinių kompanijų Juvederm, Restylane, Radiesse, Fillmed, Ipsen ir kt.

Ilona Sakalauskienė

Gyd. Dermatovenerologė

Gydytojos dermatologės Ilonos Sakalauskienės darbo sritys:
estetinė dermatologija, lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, lėtinės uždegiminės odos ligos.

Patirtis nuo 2013 m.
3000 grožio procedūrų ir konsultacijų

Gydytoja yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų ir venerologų draugijos, Europos Dermatovenerologų akademijos narė.

2017 m. Laimėta Michael Hornstein Memorial stipendija (Europos dermatovenerologų akademija).

Per pastaruosiuos 5 metus – 14 mokslinių publikacijų ir pranešimų bendraautorė.

Populiariausios procedūros

Tai yra tinkamiausia priemonė šalinant mimikos raukšles kaktos srityje, „žąsų kojelių“ raukšles aplink akis ar pykčio raukšles. Mažomis adatomis suleistas į audinius preparatas atpalaiduoja raukšles ir odos klostes bei užtikrina, kad artimiausius pusę metų veidas bus sveikai švytintis, stangresnis. Nemimikuojant raukšlės pasilygina arba net visai išnyksta.

Svajonių lūpos – čia ir dabar! Lūpos simbolizuoja moters vaisingumą, seksualumą. Subtiliai jas paryškinus – tai suteikia pasitikėjimo, kuris visada žavi aplinkinius. Svajonių lūpos, atspindinčios asmenybę, pabrėžiančios charakterį ir nuotaiką – daugumos moters troškimas.

Užpildai skirti raukšlėms koreguoti, taip pat, jų pagalba atkuriamas prarastas veido tūris. Tai alternatyva veido užpildymui paties žmogaus riebalais.

Raukšlių korekcija užpildais yra saugi, rezultatai gerai prognozuojami, o pacientas efektą gali matyti iš karto – matomas atkurtas veido tūris, išlygintos raukšlės ir gilesnės klostės.

 Ilgą laiką negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą. Jeigu intensyvus plaukų slinkimas užtrunka ilgiau nei 2–3 mėn., o galvos oda pleiskanoja ar niežti, atsirado kitų odos pakitimų, gerokai sumažėjo plaukų apimtis ar pradėjo matytis išplikimas, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į gydytoją dermatologą, kuris nustatytų tikslias problemos priežastis ir paskirs gydymą efektyviomis priemonėmis.

Kaip gauti nuolaidą procedūrai?

Užsiregistruokite ir pirmieji gausite itin vertingus klinikos pasiūlymus!
1 kartą per mėnesį atsiųsime žinutę apie naują akciją.